Rezervasyon & Bilgi: +90 532 456 96 57

Haberler & Duyurular

Türkbükü- Çökertme – Bodrum / 1 Hafta Yarımada Mavi Tur Programımız

Mavi Tur  Detayları

Türkbükü- Çökertme – Bodrum / 1 Hafta Yarımada Mavi Tur Programımız

 • 1. Gün : Türkbükü, Torba, Cennet Koyu
  2. Gün : Gümüşlük, Akyarlar,
  3. Gün: Bitez , Bodrum Merkez
  4. Gün: Çökertme, Mazı
  5. Gün: Kisebükü, Orak Adası
  6. Gün : Karaada , Akvaryum Koyu
  7. Gün: Yalıkavak, Gündoğan
  8. Gün :Türkbükü Check out, sabah 10,00

Giriş:

Seçtiğiniz mavi yolculuk Türkbükü Limanından başlayarak sizi Bodrum’un güzel turkuaz denizinde dinlendirici bir yolculuğa çıkarır. Bu turda mavinin her tonunda yüzmek, güneşlenmek ve keşfe çıkmak için fırsatlar bulabilirsiniz. Maviye, yeşile ve doğanın güzelliklerine doyamayacağınız bu turda vaktin nasıl geçtiğini anlayamaz ve unutulmayacak hatıralar biriktirirsiniz. Mavi yolculuğun ardından tekne tatiliniz Türkbükü Limanında son bulur.

 

 1. Gün:

Türkbükü’nde buluştuktan sonra tekne personeli ile tanışmanın ardından kaptan tarafından tekne hakkında bilgi verilir. Ardından, ilk olarak Türkbükü’ne hareket edilir. Keyifli seyrin ardından Türkbükü’nün sessiz, sakin ve turkuaz renkli sularına demirlenir. Burada ferah suların zevki çıkartıldıktan sonra demir alınır. Kısa süren seyrin ardından günün son uğrama noktası olan Torba’ya demir atılır. Etrafı göz alabildiğine yeşilliklerle donatılmış olan Torba, bu güzelliğiyle kendine bakanlara hayranlık uyandırır. Güneşin ufukta kayboluşu da burada izlenir. Buradan demir alındıktan sonra karayolu ulaşımı bulunmadığı için bakir doğasıyla ihtişamlı yeşilliklerin arasında huzur bulunabilecek olan Cennet Koyu’na demirlenir. Geceleme de burada yapılır.

 

 1. Gün:

Cennet Koyu’nda yapılan kahvaltının akabinde demir alınarak huzuru doruklarda hissettiren Gümüşlük’e doğru seyre çıkılır. Buraya demirlemenin ardından doğanın sesi dışında başka herhangi bir ses duymadan yüzülür. Adını salaş ve neşeli meyhaneleriyle duyuran Gümüşlük plajına ulaşarak öğle yemeği Gümüşlük’ün telefonlara arka plan olabilecek manzarası eşliğinde yenilir. Buradan demir alındıktan sonra seyre çıkılır. Bir sonraki uğrama noktası Akyarlar’a doğru demir alınır. Akyarlar’ın berrak sularında yüzdükten sonra güneşle burada vedalaşılır. Geceleme burada yapılır.

 

 1. Gün:

Akyarlar’da yapılan kahvaltının ardından demir alınarak seyre çıkılır. Bir sonraki durak noktası dar kıta sahanlığı sayesinde derin ve masmavi sulara sahip olan Bitez Koyu’na doğru yola çıkılır. Burada maviliklerin tadı çıkarıldıktan sonra demir alınarak seyre çıkılır. Bodrum merkeze doğru seyre çıkılır. Burada dilediği takdirde kıyıya ulaşarak gerek ihtişamlı tarihi yerler görülebilir, alışveriş yapılabilir ya da niş restoranlarda damak çatlatılabilir. Geceleme burada yapılır.Ardından demir alan tekne dönüş için Türkbükü limanına doğru yola çıkar. Limanda bolca anılar biriktirilen ve uzun yıllar akllarda kalacak mavi yolculuk sona erer.

 

 

 1. Gün:

Orak Adası’nda kahvaltı yapıldıktan sonra demir alınarak seyre çıkılır. Bir döneme damgasını vuran Mandıra Filozofu filminin çekildiği Çökertme Koyu’na demirlenir. Burada kıyıya ulaşarak filmin çekildiği alanı görmek, yıllar sonra hatırlanacak fotoğraflar çekmek de seçenekler arasındadır. Buradan demir alındıktan sonra seyre çıkılır. Adını etrafını çevreleyen yeşilliklerin mazılarından olan, Bodrum’un köy plajlarından olan Mazı’ya demirlenir. Güneşin ihtişamlı kızıllığı kendine hayran bırakır. Geceleme burada yapılır.Ardından demir alan tekne dönüş için Türkbükü limanına doğru yola çıkar. Limanda bolca anılar biriktirilen ve uzun yıllar akllarda kalacak mavi yolculuk sona erer.

 

 1. Gün:

Mazı’da yapılan kahvaltının ardından demir alınarak eşsiz doğası ve varoluş sebebi sanki ziyaret edilmekmişçesine özel hissettiren Kisebükü’ne doğru seyre çıkılır. Kisebükü’ne varış ve demirlemenin ardından film setlerinden çıkmışçasına ihtişamlı bu koyda güneşin ve serin suların tadı çıkarılır. Burada doyasıya yüzüldükten sonra demir alınarak seyre çıkılır. Adını kuşbakışı görünümden alan, cam kadar berrak, ayna kadar temiz sulara ev sahipliği yapan Orak Adası’na demirlenir. Güneş burada ufukta uğurlanarak geceleme yapılır.

 

 1. Gün:

Orak Adası’nda yapılan kahvaltının ardından demir alınır. Buradan demir alındıktan sonra dalış turizmi için sahile de sahip olan, bakir doğasıyla huzur dolu Karaada’ya demirlenir. İnsanlardan uzak olan bu sessiz ve sakin adada yüzüldükten güneşin kızıllıklar içinde batışı izlenir. Geceleme burada yapılır. Bir sonraki koy için deniz gözlükleri ve palet gibi deniz ekipmanları unutulmamalıdır çünkü gidilecek olan yer tertemiz ve berrak sularıyla, suyun üzerinden bile metrelerce aşağısını hiç zorlanmadan görülebilen Akvaryum Koyu’dur. Burası, suyun altındaki esrarengiz yaşam alanlarıyla dalış tutkunlarının gözde dalış noktalarından birisi olarak da bilinmektedir. Geceleme burada yapılır.

 

 

 1. Gün:

Akvaryum Koyu’nda yapılan kahvaltının ardından demir alınır. Kısa sürecek olan seyrin ardından Marina’sıyla adını duyurmuş Yalıkavak’a demir atılır. Burada dilenirse engin maviliklerde ferahlanabilir, dilenirse de kıyıya ulaşarak Marina’nın güzide restoranlarında leziz yemekler yenilebilir. Akabinde adı ünlülerle birlikte çokça anılan, Bodrum’un nadide plajlarından birine sahip olan Gündoğan’a demir atılır. Burada engin suların tadı çıkarıldıktan sonra güneşin görkemli batışı seyredilir. Geceleme burada yapılır. Güne başladıktan Gündoğan’da yapılan kahvaltının ardından demir alan tekne dönüş için Türkbükü limanına doğru yola çıkar. Limanda bolca anılar biriktirilen ve uzun yıllar akıllarda kalacak mavi yolculuk sona erer.

 

 

 

 

Mükemmel
16 değerlendirmeler göre.
Jimmy Lam
Jimmy Lam
2022-10-23
Perfect experience! Must visit
Jon B
Jon B
2022-10-04
My friends and I had such a great day on the boat. The crew was great and the food was very good and fresh (surprisingly one of the better meals we’ve had in Turkey). The boat was beautiful and very comfortable and we really enjoyed swimming in the crystal clear water at all the stops. It was two of ours birthdays and we couldn’t think of a better way to spend the day. Would very highly recommend.
Vlad Kozyrev
Vlad Kozyrev
2022-09-12
Great service
Orabi Dudes
Orabi Dudes
2022-09-02
Deniz is a very good communicator and the Yacht was super clean, the food was great and above all we enjoyed the trip so much. I had to change the trip date and Deniz accommodated the change happily.
Yasmine Chraibi
Yasmine Chraibi
2022-08-28
Very nice experience in Bodrum with an amazing boat. We had so much fun, service was great, food was good and boat was very clean. I recommend !
Maxim Nevmerzhitskiy
Maxim Nevmerzhitskiy
2022-08-22
Very good organization on board. During the trip everything was top notch. There was no cheating with affluence for additional services. Were very satisfied with this company. We hope to return soon with friends. The yacht trip includes non-alcoholic drinks and delicious food. If you want alcoholic drinks, you can buy them in the store, take them from the hotel and purchase them on the yacht! I really enjoyed this trip.
Davide Brucato
Davide Brucato
2022-08-12
Top Service, recommended +++

 

Online Ödeme

Bütün kredi kartları ile PayTr yetkili kuruluşu üzerinden firmamıza ödeme yapabilirsiniz.

Aren Yachting Paytr Aren Yachting Bitcoin

Bize ulaşın!

Design Float Email Instagram YouTube LinkedIn Forrst