Rezervasyon & Bilgi: +90 532 456 96 57

Merkezi Yatlarımız

MERKEZİ ACENTE HİZMETLERİ – YAT PAZARLAMA

Aren Yatçılık Merkezi Yat Listesi

Merkezi Acente Tarafından Sağlanan Hizmetler
Merkezi Acentenin rolü, gayrimenkulde satıcıya verilen tam yetkiye benzer. Bir Merkezi Temsilci seçildiğinde, yat sahibi artık diğer brokerler veya potansiyel müşterilerle konuşmak zorunda değildir. Bunun yerine, Merkezi Temsilci, diğer tüm uygun brokerlar ve aracılar ile kiralayan misafirler arasındaki bilgi ve iletişim akışını yönetir.
Merkezi Acente, charter sözleşmesini tamamlamak amacıyla yatı uygun pazarlarda maksimum reklam gücü ile doğru şekilde konumlandırır.
Müsait tarihler misafir ile kararlaştırıldıktan sonra, Merkezi Temsilci alıcının geçerliliğini onaylar ve uygun depozito ile tarihi misafire kapatır. Kısacası, bir yat sahibi bir Merkezi Acente seçtiğinde, çıkarlarını temsil edecek bir kişiyi seçmiştir ve bir çaba taahhüdü beklemelidir.

Çalışkanlık ve Dikkat
Aren Yatçılık olarak, kiramalaya sunulan her bir yat hakkında bütün bilgileri edinir, hem diğer brokerlara hem de müşterilere doğru ve ayrıntılı bilgilerin iletilmesine özen gösteririz. Arenyatçılık, yat için tüm kiralam tekliflerini bir araya getirir ve bunları derhal uygun biçimde yat sahibine iletir. Daha da önemlisi, tüm tekliflerin biçim ve içerik açısından eksiksiz olmasını mümkün olduğunca sağlıyoruz.

Dünya Çapında Erişim & Pazar Bilinci 

Aren Yatçılık, her bir yat için aşağıdaki bilgileri içeren doğru ve kapsamlı listeleme spesifikasyonları düzenler: Resimler, profil ve genel düzenleme planları ve uygun olduğunda broşürler. Bu bilgi, sektör genelinde dünya çapında ve ilgili tüm alıcılara dağıtılır. Ayrıca, yat değişiklikleri (ör. konum, kiralama durumu, fiyat, denetim düzenlemeleri vb.) hakkında bilgi olarak uygun kitleleri sürekli olarak güncelliyoruz.

Deneyimli ve Özenli Küresel Pazarlama Ağı

Aren Yatçılık, Amerika Birleşik Devletleri, İngiltere, Avrupa, Orta Doğu ve Uzak Doğu dahil olmak üzere dünyadaki tüm büyük aracı kurumlarla tam işbirliğini sürdürmektedir. Bu brokerler, acenteler ve aracılarla uluslararası çoklu listeleme hizmetleri ve geleneksel ve dijital iletişim yoluyla iletişim kurarız.

Nitelikli Beklentiler

Yurtiçi ve Yurtdışı Genişlik
Aren Yatçılık, kalifiye bir yat sağlamak için talep edilen tüm denetimleri inceler ve ardından doğrudan yat ve mürettebatı ile (sahibi tarafından aksi belirtilmedikçe) gösterilen tüm randevuları organize eder ve koordine eder.

Günlük turlarımızda yatın bulunduğu bölgeden verilen rakamlar 8 kişiye kadardır. Bazı yatlarımız daha fazla kişi almaktadır, ektra kişi başı fiyat farkı çıkmaktadır. Lütfen teklif alınız. Günlük turlarımız sabah 10,30 akşam 17,30 3 koy, yemek, mazot soft içecek dahil rakamlardır. Alkol isteyen misafirlerimiz kendileri getirebilir personelimiz hizmet eder veya sizlerin talebi ile bizler sizin için alabiliriz, fiş ibrazı karşılığında ödemesini talep ederiz.

Konaklamalı turlarımızda motoryatlarımızın fiyatına charter ücreti ve personel dahildir, mazot kumanya gideri misaifirimize aittir, % 30 giderler için tur başlangıcında kasa rica ediyoruz.

Merkezi Yat Listemiz

  • Motoryat Moonlight – 2 Kabin – 17 Metre
  • Motoryat Distraction – Sunseeker Manhattan 60 Ft – -3 Kabin
  • Motoryat Carmen – Princess 21 m –  4 Kabin
  • Motoryat Ela – Azimut 46 – 3 Kabin
  • Motoryat Siena – Azimut 55 – -3 Kabin
  • Motoryat Maya – Azimut 50 – -3 Kabin

Luxury Motoryacht Rüzgar Demir

Kabin Sayısı:Kabin:3Klima (AC)Klima:VarUzunlukUzunluk:18

€1.000 ‘dan başlayan fiyatlarla.


Luxury Motoryacht Moonlight

Kabin Sayısı:Kabin:2Klima (AC)Klima:VarUzunlukUzunluk:17 m

€1.000 ‘dan başlayan fiyatlarla.


Motoryat Distraction

Kabin Sayısı:Kabin:3Klima (AC)Klima:VarUzunlukUzunluk:20 m

€1.900 ‘dan başlayan fiyatlarla.

Delux Motoryacht Carmen


‘dan başlayan fiyatlarla.


Motoryat Maya

Kabin Sayısı:Kabin:3Klima (AC)Klima:VARUzunlukUzunluk:16,5 m

€1.250 ‘dan başlayan fiyatlarla.


Motoryat Ela

Kabin Sayısı:Kabin:3Klima (AC)Klima:VarUzunlukUzunluk:16

€1.000 ‘dan başlayan fiyatlarla.


Motoryat Siena

Kabin Sayısı:Kabin:3Klima (AC)Klima:VARUzunlukUzunluk:18

€1.250 ‘dan başlayan fiyatlarla.

Mükemmel
16 değerlendirmeler göre.
Jimmy Lam
Jimmy Lam
2022-10-23
Trustindex, incelemenin orijinal kaynağının Google olduğunu doğrular.
Perfect experience! Must visit
Jon B
Jon B
2022-10-04
Trustindex, incelemenin orijinal kaynağının Google olduğunu doğrular.
My friends and I had such a great day on the boat. The crew was great and the food was very good and fresh (surprisingly one of the better meals we’ve had in Turkey). The boat was beautiful and very comfortable and we really enjoyed swimming in the crystal clear water at all the stops. It was two of ours birthdays and we couldn’t think of a better way to spend the day. Would very highly recommend.
Vlad Kozyrev
Vlad Kozyrev
2022-09-12
Trustindex, incelemenin orijinal kaynağının Google olduğunu doğrular.
Great service
Orabi Dudes
Orabi Dudes
2022-09-02
Trustindex, incelemenin orijinal kaynağının Google olduğunu doğrular.
Deniz is a very good communicator and the Yacht was super clean, the food was great and above all we enjoyed the trip so much. I had to change the trip date and Deniz accommodated the change happily.
Yasmine Chraibi
Yasmine Chraibi
2022-08-28
Trustindex, incelemenin orijinal kaynağının Google olduğunu doğrular.
Very nice experience in Bodrum with an amazing boat. We had so much fun, service was great, food was good and boat was very clean. I recommend !
Maxim Nevmerzhitskiy
Maxim Nevmerzhitskiy
2022-08-22
Trustindex, incelemenin orijinal kaynağının Google olduğunu doğrular.
Very good organization on board. During the trip everything was top notch. There was no cheating with affluence for additional services. Were very satisfied with this company. We hope to return soon with friends. The yacht trip includes non-alcoholic drinks and delicious food. If you want alcoholic drinks, you can buy them in the store, take them from the hotel and purchase them on the yacht! I really enjoyed this trip.
Davide Brucato
Davide Brucato
2022-08-12
Trustindex, incelemenin orijinal kaynağının Google olduğunu doğrular.
Top Service, recommended +++

 

Online Ödeme

Bütün kredi kartları ile PayTr yetkili kuruluşu üzerinden firmamıza ödeme yapabilirsiniz.

Aren Yachting Paytr Aren Yachting Bitcoin

Bize ulaşın!

Design Float Email Instagram YouTube LinkedIn Forrst