Rezervasyon & Bilgi: +90 532 456 96 57

Hakkımızda

yacht charter, gulet cruise turkey, turkish gulet charter

gulet charter, gulet cruise, gulet charter turkey luxury, yacht charter bodrum

gulet charter bodrum, gulet charter bodrum turkey, gulet cruise bodrum, private gulet charter turkey, cabin charter bodrum, gulet rental bodrum, yacht charter bodrum turkey, charter yat bodrum, daily yacht charter bodrum

motorsailor charter, motorsailor charter bodrum, motoryacht cruise turkey

Bodrum Özel Yat Kiralama

Göcek Bölgesinde Özel Kiralık Tekneler ve Yat Kiralama, göcek tekne kiralama, günlük yat kiralama fiyatı, 5 günlük tekne kiralama, konaklamalı yat kiralama fiyatları, mavi yolculuk fiyatları, kiralık tekne fiyatları, bodrum kiralık tekne fiyatları, kiralık tekne fiyatları bodrum, lüks tekne fiyatları, bodrum lüks tekne fiyatları, lüks tekne fiyatları bodrum, bodrum tekne kiralama, mavi tur fiyatları, yelkenli tekne, bodrum yat kiralama, kiralık tekne, kiralık tekne bodrum, kiralık yat, kiralık yat bodrum, yat kiralama bodrum, tekne kiralama bodrum, kiralık motoryat, kiralık motoryat bodrum, kiralık yat fiyatları, kiralık yat fiyatları bodrum, motoryat kiralama, motoryat kiralama bodrum, tekne kiralama, tekne kiralama bodrum, yat kiralama, yat kiralama bodrum, tekne kiralama fiyatları, tekne kiralama fiyatları bodrum, yat fiyatları, yat kiralama fiyatları, yat kiralama fiyatları bodrum, özel yat, özel yat bodrum, yat kiralama fiyat, yat tekne, yelkenli tekne fiyatları, günlük yat kiralama, günlük yat kiralama bodrum, günlük tekne kiralama, bodrum tekne kiralık, motoryat bodrum, motoryat fiyatları, tekne yat, tekne yat bodrum, motor yat, motor yat bodrum, gulet kiralama, gulet kiralama bodrum, lüks yat, lüks yat bodrum, motor yat fiyatları, motor yat fiyatları bodrum, tekne fiyatları kiralık, tekne fiyatları kiralık bodrum, Bodrum kiralık guletler, Bodrum kiralık motoryatlar, bodrum kiralık katamaranlar, Bodrum kiralık yelkenliler, haftalık motor yat fiyatları, haftalık motor yat fiyatları bodrum, haftalık tekne fiyatları kiralık, haftalık tekne fiyatları haftalık kiralık bodrum, haftalık Bodrum kiralık guletler, haftalık Bodrum kiralık motoryatlar, haftalık bodrum kiralık katamaranlar, haftalık Bodrum kiralık yelkenliler, Bodrum Özel Yat Kiralama ile eşsiz bir tatil sizi bekliyor. Motoryat, gulet ya da katamaran kiralamayı planlıyorsanız, 5 yıldızlı otel konforunda avantajlı yat kiralama fiyatları ile unutamayacağınız bir Mavi Turu birlikte planlayabiliriz. Tek yapmanız gereken istediğiniz tatili düşünmek ve isteklerinizi bize bildirmek. Deneyimli Aren Yatçılık Ekibi; sizi dinleyerek istekleriniz doğrultusunda mavi tur güzergahı ve size özel yat veya guleti sunarak tatilinizi planlar. Aren Yatçılık Ekibi, ilk iletişime geçtiğiniz günden tatiliniz bitene kadar sizinle birlikte olacaktır. Hayal ettiğiniz tatili bizimle deneyimlemeniz en büyük amacımız. Tecrübeli ekibimiz, ilgili çalışmamız ve avantajlı yat kiralama fiyatlarımız doğrultusunda unutamayacağınız bir tatil yaşayacaksınız.

Bodrum Özel Yat Kiralama Aren Yatçılık

T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı’nın  3449 Belge No’lu Castle Turizm Seyehat Acentası’na bağlıdır. Bodrum Özel Yat Kiralama ile Unutulmayacak Bir Tatil: Özel Kiralık Tekne İle Mavi Tur Bütün bir yıl tatil için çalıştın. Tam acaba nereye gitsem diye araştırmalar yapmaya başlamışken tüm planların değişti değil mi? Merak etme, şimdi sana 2022 yazına damga vuracak tatil alternatifini açıklıyorum: Özel kiralık tekne ile mavi tur! Şu sıralar sadece ailen ya da sevdiklerinle birlikte gerçekleştirebileceğin izole tatil alternatifleri oldukça ilgi görüyor. Bu seçenekler arasında en güçlü adaylardan biri olan tekne tatilini senin için inceledim. Mavi tura çıkmadan önce yapman gerekenleri beraber gözden geçirelim.
  1. Önce Bütçeni Belirle
Bodrum Özel Yat Kiralama ile farklı tür ve boyda olan kiralık teknelerin kişi başı günlük fiyatları 150 TL ile 1.000 TL arasında farklılık gösteriyor. Mavi tur tekneleri genellikle, cumartesi günleri giriş ve çıkış yapılmak üzere haftalık olarak hizmet veriyor. Cumartesi günü öğleden sonra check-in’le başlayan yolculuk takip eden cumartesi günü kahvaltı ile son buluyor.
  1. Tekne Seçimini Yap
Bodrum Yat Kiralama ile  Mavi yolculuk tatili için dört adet tekne tipi mevcut. Bunlar arasında fiyat, kapasite ve konfor gibi özellikler farklılaşıyor. İşte o tekne tipleri: Gulet: İki direkli ahşap tekne olan gulet, Türkiye’nin güney sahillerine özgü ve yüzen otel olarak da adlandırılıyor. Guletler, geniş kamaraları sayesinde rahat bir yaşam alanı sunuyor ve mürettebatlı olarak kiralanıyor. Bu sayede, kaptan, şef ve hizmetli personel her işi senin yerine hallederken sana harika denizin ve güneşin tadını çıkarmak kalıyor. Motoryat: Yüksek hız ve geniş iç hacme sahip olan motoryatlar konfor ve adrenalinden hoşlananlar için oldukça doğru bir seçim. Her türlü imkanı barındıran motoryatlar guletler gibi genellikle mürettebatlı olarak kiralanıyor. Yelkenli: Yelkenli tekne, sadelikten ve hareketten hoşlananlar için oldukça doğru bir seçim. Daha mütevazı iç hacimleri nedeniyle yelkenli tekneler genellikle 4-8 kişilik küçük gruplar tarafından tercih ediliyor. Katamaran: Katamaranlara kısaca iki yelkenlinin birleşimi diyebiliriz. Bu sayede katamaran yelkenliye göre daha geniş bir yaşam alanı sağlıyor. Konforlu bir mavi tur için dizayn edilmiş olan katamaran tipi tekneler seyir sırasında diğer tekneler kadar yan yatmıyor ve dalgalardan etkilenmiyor. Bodrum Özel Yat Kiralama
| Hakkımızda

Aren Yatçılık T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı’nın  3449 Belge No’lu Castle Turizm Seyehat Acentası’na bağlıdır.

Yaz tatilinizde motoryat veya gulet kiralamayı planlıyorsunuz lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyiniz. Aren Yatçılık ekibi size en uygun ve talep ettiğiniz güzergahta yat veya guleti bularak tatilinize planlamanızda kiralamadan son gün tatiliniz bitene kadar sizinle birlikte olacaktır. Amacımız sizin ve çevrenizin disiplinli ve ilgili çalışmamız doğrultusunda devamlı yat tatili programınızı yıllarca bizimle ilerletmenizdir…

Hedefimiz şeffaf,yenilikçi,disiplinli,planlı ve dürüst olmayı ilkeleyerek; tecrübeli kadrosu ile müşterilerine  beklentilerinin ötesinde kaliteli ekonomik ve etkinlik sonrası da adından söz ettiren hizmetler sunmaktır..

Aren Yatçılık firmamızı kullanarak sayısız tekne arasından dilediğinizi seçebilir, birkaç kolay adımda güvenli bir şekilde ister günlük ister haftalık tekne kiralayabilirsiniz.

Bizimle iletişime geçerek nasıl bir tatil istediğini, kaç gün gezmek istediğini ve kaç kişi olacağınızı belirttikten sonra uzman ekibimiz istekleriniz ve seçimlerinizi dinleyerek size en uygun tekneyi bulacaklar. Önerilen tekneyi beğenmedin mi? Hiç sorun değil, ekibimize başka bir tekne istediğini söyleyerek istediğin tekneye ulaşabilirsin.

Yat Acentamız birinci öncelik olarak yat seçimlerinde, müşteri memnuniyetini göz önünde bulundurarak azami titizlik göstermektedir. Ayrıca tur esnasında sürekli personel ile iletişim içinde bulunarak müşteri ihtiyaç ve isteklerini takip etmektedir.

Gulet kalitesi, donanımlar ve malzeme kalitesi yanısıra, personelin de deneyimli titiz ve dahası güvenilir olması birinci önceliğimizdir.

Lütfen bize hangi bölgede nasıl bir yatla hangi zaman aralıklarında tatil yapmak istediğinizi, özel isteklerinizi ve ayrıca sorularınızı yazın veya telefon ile bizi direk arayın.

İstekleriniz doğrultusunda en iyi  programı ve zengin seçeneklerimiz içinden sizinle beraber oluşturalım.

 
Mükemmel
16 değerlendirmeler göre.
Jimmy Lam
Jimmy Lam
2022-10-23
Perfect experience! Must visit
Jon B
Jon B
2022-10-04
My friends and I had such a great day on the boat. The crew was great and the food was very good and fresh (surprisingly one of the better meals we’ve had in Turkey). The boat was beautiful and very comfortable and we really enjoyed swimming in the crystal clear water at all the stops. It was two of ours birthdays and we couldn’t think of a better way to spend the day. Would very highly recommend.
Vlad Kozyrev
Vlad Kozyrev
2022-09-12
Great service
Orabi Dudes
Orabi Dudes
2022-09-02
Deniz is a very good communicator and the Yacht was super clean, the food was great and above all we enjoyed the trip so much. I had to change the trip date and Deniz accommodated the change happily.
Yasmine Chraibi
Yasmine Chraibi
2022-08-28
Very nice experience in Bodrum with an amazing boat. We had so much fun, service was great, food was good and boat was very clean. I recommend !
Maxim Nevmerzhitskiy
Maxim Nevmerzhitskiy
2022-08-22
Very good organization on board. During the trip everything was top notch. There was no cheating with affluence for additional services. Were very satisfied with this company. We hope to return soon with friends. The yacht trip includes non-alcoholic drinks and delicious food. If you want alcoholic drinks, you can buy them in the store, take them from the hotel and purchase them on the yacht! I really enjoyed this trip.
Davide Brucato
Davide Brucato
2022-08-12
Top Service, recommended +++

 

Online Ödeme

Bütün kredi kartları ile PayTr yetkili kuruluşu üzerinden firmamıza ödeme yapabilirsiniz.

Aren Yachting Paytr Aren Yachting Bitcoin

Bize ulaşın!

Design Float Email Instagram YouTube LinkedIn Forrst